Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom bővíteni a C...

Hogyan tudom bővíteni a C meghajtó méretét?

Figyelt kérdés
D meghajtón van 600+ giga szabad helyem, leakarok szedni pár játékot (gondolok itt: GTA V ami 60 giga, Payday 22giga) és ezek mind kimennek az asztalra. 82gigát vesz így le a C meghajtórol ugye. Hogy tudnám a C meghajtót pl 200-250 gigás méretre növelni, és a D-t pedig annyival kevesebbre? (Windows 10)

2018. febr. 13. 19:47
 1/10 A kérdező kommentje:
FIFA18 Originről indítom, CS:GO és Payday-t a Steamról. Akkor fölösleges is kiraknom az asztalra, ezáltal rengetek hely felszabadul C meghajtón. Ez lenne a legkönnyebb megoldás talán?
2018. febr. 13. 19:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Lemezkezelőben tudod zsugorítani majd kiterjeszteni a partíciók méretét. Ha sehogy nem sikerül, vannak direkt partíció-menedzsment programok rá (partition manager). Vagy beállítasz a D-re egy Steam mappát és oda fogja telepíteni a kliens a játékot. Ezeknek nincs rendszerpartíció-függősége, a D-ről is elindulnak (vagy bárhonnan).
2018. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olvastam olyant hogy pl D-ről visz át C-re dolgokat, vagy fordítva. Ez igaz? Illetve nem tudnál segíteni a dologban, mit merre hogy csináljak? :O
2018. febr. 13. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Windows 10-ben is így működik, ne zavarjon meg hogy 7-es van a linkben.

De ha nem akarsz ezzel szórakozni akkor Steamen belül megadod a D:/ egyik mappáját letöltési mappaként és oda fogja a játékot tenni.

2018. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 13. 20:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Most ha abba a cuccban törölnöm kell a D meghajtón lévő cuccokat, és úgy tudom csak a C-t bővíteni, akkor újra rakosgathatom fel a játékokat D-re és hasonlók?
2018. febr. 13. 20:05
 7/10 A kérdező kommentje:

Na ugorjunk neki mégegyszer.

Tehát: Ha törlöm a D meghajtót, bővítem xy gigával a C-t, akkor a D-n semmi sem lesz utánna nem? És akkor újra telepíthetek (tölthetek le) mindent amit akarok?

2018. febr. 13. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor törlődik minden, nincs energiám ezzel vacakolni hogy újra feltelepíteni, na meg le is tölteni még az adott cuccokat. Inkább törlöm asztalról a játékokat, és Steam / Originből indítom őket. Köszönöm a segítséget! :)
2018. febr. 13. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
A zsugorítás és növelés kizárólag a szabad hely átcsoportosításával történik. Pont ettől nem formázás, ami minden adatot töröl. Itt megmarad az adat, de annyival kevesebb szabad helyed lesz amit át tudsz helyezni.
2018. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!