Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megmondani egy...

Hogyan tudom megmondani egy játéknak hogy melyik videó kártyáról induljon?

Figyelt kérdés
Van egy NVIDAGeForceGTX1050 és van egy intel integrált videó kártyám és 2 monitorom , a fő asztal az intelről fut és ha el akarok indítani egy jatékot akkor azt irja ki hogy nem kompatibilis a video kártyámal mert ugye az integráltról akarja elíndítani (szerintem), az lenne a kérdésem ,hogy hogyan tudom a másik videó kártyáról indítani?

2018. febr. 14. 20:21
 1/6 fersk ***** válasza:
Abba dugod a monitorkábelt.
2018. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ tudom ,hogy ugy meg lehet oldani de én arra gondoltam ,hogy valahogy szoftveresen lehet-e?
2018. febr. 20. 17:52
 3/6 fersk ***** válasza:
A szomszédasszony fiatalabb a feleségemnél, de sajnos vagy-vagy... :D
2018. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban szokott lenni lehetőség, hogy melyik az elsődleges kártya.
2018. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ha jól értelmezem, a fő asztal az intelről fut tehát az az elsődleges, windows-ban cseréld meg, hogy az a másodlagos legyen, azt hiszem ott is lehet, ha nem akkor meg bios-ban, de biosban tuti lehet, mivel az elsődlegesen fog elindulni a játék.
2018. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megoldottam!
2018. márc. 1. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!