Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki tudná nekem megmondani,...

Ki tudná nekem megmondani, miért szaggat a netbookomon a videólejátszás (bármilyen programmal), ha nincs bedugva USB eszköz?

Figyelt kérdés

Ahogy bedugok az USB portján egy winchestert, vagy az USB stickes netet, minden gond nélkül játszik le videót, de ha kihúzom őket, szaggat a kép és a hang az összes lejátszóban (VLC-t használom alapból, de a többit is kipróbáltam.)


Nem olyan megoldást szeretnék, ami kb annyi hogy ,,hagyj benne mindig valamit az usb-jében" , hanem az okára szeretnék rájönni és megoldani. Először arra gondoltam, valamiért keresi az eszközöket és ez a kis prociját annyira lefoglalja hogy nem tud rendesen videót játszani. De mindig a biztonságos harver eltávolítóval veszek ki mindent az USB-ről.


Win XP SP2, MINIX netbook, intel ATOM 1.6Ghz, 1 gb DDR2


Előre is köszönöm az ötleteket :)


2011. nov. 17. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha...ez elég fura.


A Netbook-od vinyójáról játszol videót, és addig szaggat, míg bármilyen USB-s eszközt nem dugsz be?


Nézd meg ,hogy akkor, amikor szaggat, mekkora a procid terheltsége, és mekkora akkor, amikor bedugtál valami usb-s eszközt.

2011. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.Rakd fel sürgősen az sp3-at.

2.Töredezettség mentesítsd a vinyót.

3.Ahogy azt írták ellenőrizd a cpu-t mert ez nem valami erős.

4.Rakd újra a gépet.


Nos mivel még ilyennel nem találkoztam csak ötleteket adtam remélem valamelyik segít.

2011. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Feltettem az SP3-mat, a proci terheltségével egyszer volt gond, egyszer pedig nem. Nem értem. Ahogy beteszek BÁRMILYEN USB-s eszközt, hibátlanul lejátszik minden videót. Ha kihúzom és egyetlen sincs csatlakoztatva, ugyanúgy szaggat minden videó és vele együtt a hang is. :(
2011. nov. 21. 20:46
 4/6 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen probléma! Az volt a baj hogy van egy program ami lassítja a procit minél kevesebb energiát fogyasszon a gép. (ASUS-nál Power4Gear) Én ezt a progit töröltem és jó lett! (mondjuk az esetemben ha hálózatról ment a gép nem volt baj csak ha akksiról)
2011. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet gond az energia gazdálkodás ellenőrizd a beállításokat.
2011. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi, ellenőrzöm a progikat is és az energiabeállítást is, ha sikerült, megírom a tapasztalatokat! ;)
2011. nov. 23. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!