Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple-felhasználók! Hogy...

Apple-felhasználók! Hogy lehet MacBook-ra visszatenni régebbi rendszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy MacBook 2009 late laptopom, ami jelenleg macOS 10.13.3 High Sierra rendszert futtat. A kérdésem: Hogy lehet visszatenni rá az El Capitan, vagy minimum a Sierra rendszert? Csak mert a High Sierra egy rakás f.s.. Ilyet még Windows-on sem láttam, amit ez csinál 😂 Megpróbáltam pendrive-ról bootolni, de azt írta, hogy a "jelenlegi redszer túl új" hozzá. Tehát "visszafele" nem lehet frissíteni? Valahogy meg lehet oldani?

2018. febr. 18. 11:03
 1/4 anonim válasza:
100%

Helló!


Külföldi fórumon olvastam egy olyan megoldást, hogy a MacBookod App Storjába ha belépsz, és rámész a Megvásárolt alkalmazások menüpontra (Ha angol nyelven használod, akkor a purchased tab) Itt elvileg ott kéne lennie a korábbi macOS verzióknak.

2018. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, ée is tölöttem, és ugyan úgy nem engedni, mert túl új a rendszer :/
2018. febr. 18. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul ebbe a videóba elmondják, hogy kell: [link] de ha nem tudsz akkor lefordítom Neked.
2018. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon köszi a videót, és értettem, de valamiért nem engedi a partíció törlését, mert elvileg használatban van. Simán törölni meg nem merem 😂😂
2018. febr. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!