Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a gépemmel?

Miért van ez a gépemmel?

Figyelt kérdés

Netezek nagyba erre nem reagál arra ha mozgatom az egeret. Kikapcsolom a gombbal amivel bekapcsolni szoktam majd újraindítanám de bejön hogy ,,A Windows normál módú indítása" meg ,,Az Indítási javítás indítása (ajanlott)" de egyiket se tudom választani amikor a nyílbillentyűkkel és az enterrel kell választani mert nem érzékeli a billentyűzetet se.

Mit csináljak? SOS



2018. febr. 18. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 30 mp múlva bejön az indítási javítás és nem tudja kijavítani.
2018. febr. 18. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden bántó szándék nélkül mondom, inkább vidd el egy megbízható szakemberhez. Jó eséllyel egy újratelepítésre lesz szükség, és egy alapos pucolásra, illetve újrapasztázásra.


Amit te megpróbálhatsz, hogy az alábbi linken lévő összefoglaló 18. pontját elolvasod, és ennek megfelelően jársz el.

[link]

2018. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Újratelepítés lehet hogy megoldaná de a gépen vannak felírva a jelszavak, (voltam okyan idióta hogy nem írtam fel máshova) csomó játékmentés stb...
2018. febr. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!