Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem bootol USB-ről az...

Miért nem bootol USB-ről az Allview Wi1001N laptopom?

Figyelt kérdés

A részletek: Gyári Win10 van rajta (32 bites), UEFI-s, CSM mód nincs (se UEFI disable lehetőség), a beépített merevlemez GPT.

Secure boot disabled, quiet boot disabled, lagacy USB enabled. Windows 7 (32 bites) telepítiőt Rufusszal tettem pendrivera, de nem hajlandó bootolni. Próbáltam úgy is, hogy a beépített merevlemezről ne tudodjon bootolni, se Windows Boot Managerből (tehát csak a pendrive maradt lehetőségnek), de úgy is a Win10-et tölti.

Csak egy terminált hoz be amihez nem értek, mivel minden sor elején "shell" van. EasyBCD-t is próbáltam, de semmi.

Ha Win10-ben futtatom a telepítőt, kiírja, hogy nem tud tovább lépni az újraindításhoz.



2018. febr. 20. 02:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz kategóriába írtam
2018. febr. 20. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!