Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki távolról szétkapcsolja...

Valaki távolról szétkapcsolja a wifimet, valószínűleg IP alapján, hogyan? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác, akiről tudom is, hogy kicsoda, mivel eléggé összebalhéztunk egy internetes játékon, ill. inkább Ő szólogatott be nekem, mivel övé volt a szerver, nem tetszett neki, hogy visszaszóltam, de az IP címemet megtudta. Majd felvett facebookra, mert azt tudta, és kérdezgette, hogy jó-e a netem. Valóban nem volt jó, mert szétkapcsolt, nem volt internetelérésem Wifin keresztül... Hogyan csinálja ezt, és hogyan lehet ezt kivédeni??? Ha továbbra is csinálja, akkor felfogom jelenteni, azt hiszem, hogy ez már bűnténynek minősül, javítsatok ki ha tévedek.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaj,a jo oreg dosolgatas..amikor 1.6on lottuk a szervert es laggolt meg dobalt le mindenkit :)

Inditsd ujra a routered,uj ip-t fogsz kapni es tobbet nem tud mit csinalni.

2018. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, 1.6-os szerver. És ha az IP-m fix? Akkor mit csináljak?
2018. febr. 20. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint 1.6 szerverről ismerte az IP címemet..
2018. febr. 20. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleg kicsi az eselye,hogy fix lenne.

Az mindegy honnan tudja.

2018. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elég ha kihúzom a kábelt 10mp-ig és visszadugom, ugye?

Sajnos annyira nem értek hozzá, és lehet nagy alapokat kérdezek, és hülyének néztek, de ez van sajnos.

2018. febr. 20. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak PPPoE esetén fogsz új IP-t kapni egy egyszerű újra kapcsolódással. Ha kábelneted van ( pl UPC ), akkor lehet 1-2 napra is áramtalanítani kell a modemet.
2018. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikrohullámú internet szolgáltatóm van, sajnos itt nincsen kiépítve ezek a népszerű hálózatok.. Van fent egy antenna, ami egy adótoronyra van beállítva, hogy oda nézzen. Tehát akkor, mit csináljak pontosan, hogy új IP-t kapjak??? :
2018. febr. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!