Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rossz a felbontás mi lehet a...

Suzal kérdése:

Rossz a felbontás mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A minap szerettem volna átállítani a felbontást Full HD-ról sima HD-ra ugyanis egyes programok jobban futnak a számítógépemen sima HDban mint FULL HD-ban. És sajnos azt tapasztaltam hogy ahelyett hogy a monitort kitöltötte volna az új felbontás helyette összenyomta és a monitor közepén megjelent az új beállítás úgy hogy a maradék helyet fekete sávval töltötte ki a rendszer. Tudja valaki esetleg hogy mit kell és hogyan átállítani hogy kitöltse teljesen a monitort ?

2018. febr. 21. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
bekell menni az adott programba(ha geforcod van akkor valami nvidiás dologba ha meg amds videókártyát akkor asszem amd settingsbe(beirod a start menü keresőbe)) és ott valamelyik beállitásnál a kijelzőnél lehet "széthúzni" kérdésem hogy csak az adott programba játékba állitottad át a felbontást vagy az egészet át állitottad(pl az asztal is csak középen van BBvel?)és frissitsd a drivereket álltalába utána rögtön széthúzza
2018. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy nem tudom mit sikerült tudatomon kívül átállítani. Egyik napról a másikra állítódott át. LEfrissítettem a drivereket mert 2 van (egy AMD R7 M440 és egy HD Graphics 620) De az se segített.
2018. febr. 21. 21:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Akárhogy próbálom ha a windowson állítom át akkor is összenyomja meg ha a játékon vagy programon belül akkor is összenyomja
2018. febr. 21. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Monitoron is lehet ilyen beállítás, azt is nézd át!
2018. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a monitor hibája ugyanis a laptop kijelzőjén is ugyanúgy zsugorodik a kép ha állítom
2018. febr. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!