Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

A youtubra feltettem egy videot 1-2 hónapja és csak én néztem meg eddig, miért nem többen?

Tehát megtekintések: 1. Nem nyilvános? Van ilyen a youtubeon?

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, nézettség, nyilvános

febr. 22. 11:58  Privát üzenet  

A válaszok
van, te állítod be hogy publikus legyen vagy privát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 22. 11:59 Privát üzenet
Mutasd a videót

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 22. 12:27 Privát üzenet
Valószínűleg nincs nyilvánosra állítva. De amilyen a YouTube motorja az utóbbi időben, az is lehetséges, hogy egyszerűen nem dobja fel sehol sem a videód. Bár még úgy is szokott lenni egy ilyen kósza 6-7 számú nézettség, szóval az elsőre tippelek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 22. 13:23 Privát üzenet
Nem tudom, de azért az gáz lenne, ha kiderülne, hogy csak téged érdekel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 23. 04:01 Privát üzenet

Másold ide a linkjét.

Ha privátra állitottad, nem nézhető meg, csak te tudod.

Ha Nem listázottra, akkor a video alatt jel mutatja, de megnézhető annak, aki megkapja a linket

Ha Nyilvános, akkor mindenki láthatja

Jöjjön a link!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 23. 14:54 Privát üzenet
Kezdem látni hol lehet a probléma, most is mi erősködünk, hogy mutassa már meg a videóját. :D

# 6/8Időpont febr. 23. 15:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval: a videó nyilvános felirat található, nem tudom hogy kell ide mádolni a linket, sajnos

# 7/8Időpont febr. 25. 00:03 Privát üzenet

Gépen: Kijelölöd, kék lesz, majd a nyilvéget rátartva Ctrl+C billentyűkombinációt nyomsz (ekkor rátevődik a vágólapra, amit Te nem látsz) majd bemásolod Ctrl+V billentyűkombinációval a kérdéses helyre

Okostelon másként, nem irtad melyikkel dolgozo

# 8/8Időpont febr. 26. 06:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma álmodtam valakivel, feltettem neki egy számomra fontos kérdést, amire mindig szerettem volna választ kapni, de nem emlékszem rá. Itthon hogyan tudnám felidézni a mondatait?
Feltettem a telefonomra egy programot és folyamat hirdetéseket dob be magától a telefon. Mit tehetek ellene?
Feltettem youtubra egy 16+ os videót és benne a csajnak töbsör is látszik a melle ezért letilthat a youtube? És nem állitottam be korhatárt.
Youtube! Feltettem egy videót youtubra de 16 mp-től ha nézitek akkor a képméret nagyon kicsi. HOGY TUDNÁM EZT MEGVÁLTOZTATNI?
Létezhet olyan h egy olyan szituációba kerülök amibe "nem is kellett volna kerülnöm"? Vagy minden tervbe van? Mondjuk ki tudhatja ez. De azért feltettem a kérdést
YouTubra feltettem egy kis "családi" videót, de nem tudják megnézni, mert vmi jelszót kér? Mit rontottam el?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!