Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyen demon mozgasos...

Hogy kell ilyen demon mozgasos videot csinalni?

Figyelt kérdés

Nemtudod jo kategoriaba irtam e,de remelem :D

Szoval az a kerdes,hogy mivel tudok ugy megszerkeszteni egy videot,hogy a benne levo alak(ember,allat,ketajtosszekreny akarmi) olyan legyen mint a filmekben amikor pl egy demon mozog..

Itt arra a mozgasra gondolok amikor igy hirtelen rangat a feje,vagy a teste vagy valami...aki latott mar horrorfilmet az sztem erti ...

Szoval ,milyen program kell hozza (akar pc akar android) es milyen technika,modszer kell ehhez?


+1 kerdes ami reszben ide kapcsolodik... Ha facebookon profilvideom van,az messengeren is mozog?



2018. febr. 25. 23:15
 1/2 tabaki ***** válasza:

Sajnos, én nem nézek horrorfilmeket, úgyhogy csak tippelni tudok a hézagos leírásod alapján.

Valószínű, hogy ilyesmi lesz az eredménye, ha tetszés szerinti videószerkesztőben a kívánt helyeken kivágsz vagy felgyorsítasz egy pár kockát, esetleg arra a helyre egy más testhelyzetben vagy arckifejezéssel felvett részletet vágsz be. Leginkább azt javaslom azonban, hogy keress egy ilyen videót, a kérdéses részletet kockánként léptetve figyeld meg, hogy pontosan mi történik, és azt próbáld leutánozni.

2018. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. febr. 26. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!