Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a nyomtatómhoz?

Figyelt kérdés
Most lett vásárolva egy samsung sl-c480fw típusú vezeték nélküli nyomtató. Sikeresen meg is történt a nyomtató telepítése, a fénymásolás is működik. De amikor a gépbe belerakom a telepítő CD-t és eljutok addig hogy vezeték nélkül szeretném csatlakoztatni a nyomtatót, akkor kéri, hogy nyomjam meg a WPS gombot a nyomtatón, megnyomom a gombot, de semmi... Hosszan nyomom a gombot, erre elindul egy visszaszámláló hogy nyomjam le a gombot AP-n. Nem tudom miről beszél, a telepítő azt írja, hogy a nyomtatón nyomjam le a WPS gombot, a nyomtató meg azt mondja hogy valahol máshol nyomjam le. Sokadik próbálkozás után azt írja ki hogy nem lehet hozzá csatlakozni, és próbáljam bekapcsolni a nyomtatón a Wi-Fi direct-et. Ezt is megcsináltam. Semmi különbség, aztán már azt írta hogy próbáljam USB-vel. Na de épp azért vettem vezeték nélkülit, mert nehezen lehetne összekötni a géppel. Szerviz vagy mi? Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, azt hittem egyszerűbb lesz, mint az olyan videókban amik a YouTube-on vannak. Minden segítséget megköszönnék.

2018. febr. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az AP az access point rövídítése. A routered ami a wifit szolgáltatja. Azon is be kell állítani a wps-t
2018. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval amikor ezt kiírja akkor a routeremen is nyomjam le a WPS gombot? Hosszan kell azt is? Egyébként köszi a választ!
2018. febr. 27. 18:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, megtörtént ez. Lenyomtam a gombot, a nyomtató most azt írja: 'csatlakozas...' csak ezt már vagy több perce, és nem történik semmi, ha lenyomom a WPS gombot akkor azt írja hogy nem elérhető, és sípol mellé hármat. De mi nem elérhető?? hogyan lehet valamit ennyire bonyolulttá csinálni... nem értem.
2018. febr. 27. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben telefonról tudok nyomtatni, gépről még mindig nem. Valaki tudna segíteni?
2018. febr. 27. 19:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben meg sikerült oldani a problémát! :)
2018. márc. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!