Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdekes ppt ötletek? FONTOS!...

Érdekes ppt ötletek? FONTOS! (Részletesen lent)

Figyelt kérdés
Nyelvtan órára kell prezentációt készítenem, de tényleg aztán bármiből. Nagyon sokat gondolkodtam már rajta hogy milyen témában párszor neki is álltam de sose fejeztem be nert úgy gondoltam hogy nem elég érdekes vagy nem oda illő. Gondolkodtam eddig a Titanicról esetleg rejtélyes történetekről városokról ahova feltétleül el kell létogatnod a fekete lyukról de egyik se lett olyan érdekes. Kérlek segítsetek valami érdekes témát tudtok ajánlani?

2018. márc. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Amilyen témákat itt felsoroltál az mind nagyon érdekes, és órákat lehet róluk prezentálni. De gondolom nyelvtan órára nem a téma a lényeg, hanem a helyes fogalmazás és a helyesírás. Úgyhogy csinálhatsz egy prezentációt a cipőpucolás rejtelmeiről is, a lényeg a nyelvtani helyesség.
2018. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
100%
+1 szavazat a cipőpucolás rejtelmeire.
2018. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan takarítsuk el a havat a járdáról? Éppen aktuális és lehet animációval viccesre venni.
2018. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy max 5 perces lehet de eddig minden osztalytarsam elhuzta vagy 15 percre. És tenyleg az a baj, hogy ezeket amiket felsoroltam ezekrol nagyon sokat lehet beszelni és azért nem is lett belőlük semmi mert nem rudom bele tömöríteni 5 percbe
2018. márc. 2. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor marad a cipőpucolás, vagy a hólapátolás.
2018. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!