Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube bejelentkezés?

Youtube bejelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az a nagy problémám,hogy van egy youtube fiókom,de elfelejtettem az email címet amivel 1-2 éve beléptem.A youtube nevem megvan,csak nem tudom milyen email-el léptem be.Kipróbáltam minden létező email címemet,de semmi.Honnan tudhatnám meg a fiókhoz tartozó email címet?

Előre is köszi.



2018. márc. 3. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A YouTube csatornádra a Google Fiokon keresztül tudsz belépni, nem pedig közvetlenül az email cimeddel.

Google Fiokot regizhettél gmail cimmel (ekkor akár van róla tudomásod, akár nincs, de kaptál egy YouTube csatornát is) vagy bármilyen email cimmel, de ekkor is kaptál egy YouTube csatornát. Ha még emlékszel Google Fiokod jelszavára, lépjél oda be és felül középen ott találod a YouTube inditóikonját (ott van a profilfotód is, ha egyáltalán töltöttél fel), katt a YouTube inditóikonjára és már a YouTube csatornádban vagy.

Ha pedig a YouTube neved megvan (és jó is), akkor sa Google url-jébe beirod, majd Enter és szerencsés esetben előjöhet a csatornád ugy, hogy NEVED - YOUTUBE.

2018. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. márc. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!