Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Windows 7-et?

Figyelt kérdés

Na jó , most teljesen kiirom a hibát : "Windows was unable to create required installation folder C:/$WINDOWS.~BT.An existing file or folder of this name could not be deleted . Error code : 0x80070020

Gépem : A10-7800

Asus A88XM-A

8 gb DDR3 RAM 1600Mhz

ÉS MOST JELENLEG WIN 10 VAN RAJTA . Valaki tudna segíteni ?


2018. márc. 4. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gondolom futó oprendszer alól akarsz telepíteni nem bootolva.
2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először le kéne törölni a régi rendszert. Ha külön partíción van, akkor simán lehet formázni, egyébként meg megoldod valahogy :)
2018. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már törölni a $WINDOWS~BT -t parancssorral de nem sikerült .
2018. márc. 4. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor probald meg egy live Linux alol torolni.
2018. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A probléma gyökere hogy a win10 ről nem nem enged cserélni 7-re.USB-ről, vagy cd-ről kell bootolnod alternatív op-rendszerrel (pl:linux) megszüntetni minden partíciót, tehát a rejtett rendszer-partíciót is,lecserélni az MBR-t, és már mehet is. Lehet hogy ez mind nem kell, de ez tuti.
2018. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AntZ ***** válasza:

Nem kell hozzá linux, elég a windows 7 telepítője:

[link]

Ha pedig a gpt partíciót akarod mbr-re formázni akkor a nyomd meg a Shift+F10 gombot, hogy előjöjjön a parancssor:

[link]

2018. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!