Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől ráz a gépem?

Mitől ráz a gépem?

Figyelt kérdés

Adott egy számítógép azstal ami fémből van rajta van a gépem és amikor leülök vagy felállok a gép hangot ad ki mintha be/ki huztam volna egy usb pedig semmit nem csinállok és ha visszaülök hozzáérek az asztalhoz megráz

mint amikor levesz valaki egy pullovert és össze vissza ráz.



2018. márc. 5. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A. A gép ráz téged. Földelési, testelési hiba, esetleg zárlat. Fázisceruzával rá kell mérni a fémházra. Ha világít, akkor baj van! Ellenőrízni az összeköttetés minden elemét a konnektorig. Ha ez mind jó. akkor a tápegységben lehet hiba. Első esetben villanyszerelő, az utóbbiban táp csere.

B. Te töltődsz fel statikusan. Gumi talpú cipő, műszálas ruha, stb.

2018. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
...sztatikusan...
2018. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy rossz a földelés a lakásban (panelben nagyon gyakori, hogy rossz a földelés vagy egyáltalán nincs), vagy a tápegységed rossz.

Milyen márkájú táp van a gépben?

2018. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tápegység a régivel is csinálta most vettem ujjat azzal is csinálja. Én a gépházra gondoltam mert eleg gagyi osszeszerelesu. Vagy a szamitogep asztal ami ugye fembol van. Az elosztot kicsereltem mar se semmivel nem lett jobb. De nagyon idegesito leulok a gephez vagy felallok es usb hangot hallok plusz arra a par masodpercre a minitor is neha elmegy es a billenytuzet is.
2018. márc. 6. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú tápegység? Hiába vettél újat, ha az új is egy gagyi vacak!
2018. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most vettél ujjat? Faterod nem csinált neked?
2018. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom neked meg lábat nem csináltak mert itt lábatlankodsz és a táp egy chieftec 500w-os táp
2018. márc. 8. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!