Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nem működik megfelelően a youtube?

Mióta frissitett a win10-em azóta fent áll egy olyan hiba, hogy ha megnyitom böngészőbe a youtubot és elinditok egy videót nem inditja el csak bejön a kép majd mikor frissitek a weblapon elindul a videó.. viszont ha másik videóra kattintok nem történik semmi,megváltozik az url-cím de nem tölti be csak ha rá frissitek az oldalra, valamint ha egy youtube profilt nézek nem tölt be sok videót.. miért van ez?

Keress kérdéseket hasonló témában: YouTube

márc. 7. 21:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Youtube bejelentkezés?
Vettem egy HP számítógépet, és miért van az hogy akadnak rajta a PC játékok pl. a CS:GO is? Csak full lowon fut. Youtube HD 1080 videók is akadnak. A Rendszerrel nincs gond megfelelően gyors.
Nem indult el semmilyen film sem youtube . A leírtanknak megfelelően telepítettem az adobe flash player 11-et, azóta youtube videok nem indulnak, azt írja ki nem elérhető,...
Tegnap óta nem tudom elérni Windows XP SP1-es gépemről a Google-t, a Gmail-t, a Youtube-ot, és más szolgáltatásait, minden más oldal megfelelően fut minden böngészőnél. SP3...
Csak nálam nem működik megfelelően a YouTube?
Nem játssza le a youtube videokat megfelelően a gépem. Valami javaslat? (többi lent)

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!