Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google Chromot használok és...

Google Chromot használok és van egy egyébként nagyon hasznos funkciója, emlékszik a nevemhez kapcsolodó infókra. De nem lehetne ezt valahogy kitörölni és csak az aktuális infókat hagyni benne?

Figyelt kérdés
Pl. Regisztrálni akarok egy oldalra és beírnám a nevem, de ahogy beírom a K betüt a nevemhez ő már adja is hozzá az infokát, amiket én egy másik helyen megadtam, teljes név, cím, email cím, telefonszám stb. A gondom, hogy az lemúlt egy éveben legelább 8-szor változott a címem vegyülve más telefonszámokkal. Egyszerübb lenne, ha nem 10 dologból kéne választani és még azon is alakítani. Egyáltalán értitek mire gondolok? :D nem tudom mi a neve ennek és így google-en sem jutottam sokra a keresgéléssel :/ Köszönöm!

2018. márc. 8. 23:04
 1/3 anonim válasza:
Nem
2018. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beállítások közt olyat keress, hogy "Böngészési adatok törlése", angol Chrome esetén "Clear browsing data". Ott az automatikus űrlapkitöltési adatokat (Form autofill) kell törölnöd.
2018. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Jobb felső sarokban rákattintasz a (egymás alatt lévő) 3 pöttyre. Kiválasztod a "Beállítások" lehetőséget. Teljesen legörgetsz, majd alul kiválasztod a "Speciális"-t. Legörgetsz a Jelszavak és űrlapok részhez, majd ott elvégzed a neked megfelelő beállításokat.
2018. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!