Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo Thinkpad T400-hoz...

Lenovo Thinkpad T400-hoz hasonló laptop?

Figyelt kérdés

A gépem nemrég elromlott, de nagyon szerettem és jó lenne egy ugyanilyet vagy hasonlót venni. (Ezt használtan vettem.)

Legyen olcsó, gyors, jól működő és tartalmazzon DVD lejátszót. Hol tudnék esetleg venni egy ilyesmi gépet? (tapasztalat érdekelne az átverések elkerülése végett)

Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. márc. 10. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2018. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan helyen, ahol adnak garanciát.

Keress rá.

[link]

[link]

2018. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát maximum 70ezer, bár jó lenne alatta. (használtan 50 ezerért vettem az előzőt). Most vettem már egy gépet (újat), de nagyon nem tetszik. Kicsi is, lassú is, dvd lejátszó sincs benne.. Gondolkozom rajta hogy megkérdezem a boltot visszaadnák-e az árát (természetesen úgy hogy a gépet visszaküldöm) mivel lassú és egy csomószor lefagy, azt írja ki, hogy a lap nem jeleníthető meg..stb. (a másik laptop ilyet nem csinált)

Ha ezt megcsinálom, talán egy picit fentebb is mehet a keret!

2018. márc. 10. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy használt T430 nem lenne jó? Ennyiért bőven tálalsz jól felszerelt darabot hardverapron.
2018. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem végülis mindegy hogy milyen csak tudjak rajta normálisan internetezni, képeket szerkeszteni, videókat nézni, dvd-t lejátszani..stb.
2018. márc. 11. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Thinkpad T430-am van, megéri.
2018. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!