Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért lassú a Windows 10?

Mért lassú a Windows 10?

Figyelt kérdés

sziasztok vettem egy gépet amit majd mai játékokra szeretném használni de a win10 nagyon lassú gépből csak ennyi van meg de így is mennie kéne gyorsan nem tudom mi van

gép

i5 2400

4 gb ram nem soká 20 gb ram

r7 250 1 gb nem soká gtx 1050ti 4 gb

500 gb HDD nem soká 250 evo ssd

a fejlesztéssel gondolom hasítani fog de ennek a 10 nek nem elég 4 gb ram most csak itt vagyok gyakorin de máris 70% van a ram használat


2018. márc. 14. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

1. mert csak 4gb ram van benne

2. nincs ssd


ha lesz ssd és több ram akkor szépen fog futni

2018. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor tegyek rá win7 et ? jobb lenne ?
2018. márc. 14. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, sajnos nagyon lassú HDD-n a Windows 10, anélkül nem igazán érdemes használni.

Minimum 8GB memóriád legyen, az ma már alap ha az ember játszani akar, bár már netezésre sem túl sok a 4.

Amíg nincs SSD-d addig ha gondolod mehet rá Windows 7, bár ha mostanában lesz és nem akarsz telepítgetni akkor hagyd a 10-et, bírd ki addig.

2018. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de egyik ismerősömnek is olyan HDD-ja van mint nekem és gyors win10 neki nem ugy mint nekem nem mondom hogy használhatatlan gondol egyet és pörög oldalakat be hozza 1 másod perc alatt gta v-t is fel tudom venni 720 pben high médium beálitásokal 30 fps-el de játékkal nincs is baj inkább a gép használatával van baj
2018. márc. 14. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt.

[link]

Automatikus indításból (Jobb klikk a tálcára, Feladatkezelő, Indítás menüpont) vegyél ki mindnet amit nem szeretnél hogy mindig fusson.

Nem lett esetleg vírusosa géped? Nincs fölösleges programod?

Ezt mindenképp futtasd le, még akkor is ha úgy gondolod hogy nincs vírusod. Ha gondolod szedj le torrentről hozzá Premium-ot és akkor már élből leblokkolja a valószínűleg vírusos oldalt is akár.

[link]

2018. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Elképzelhető,hogy HDD miatt lassú a Windows-od.

Sajnos nekem is sokszor lassan tölt be a Windows 10 a laptopomon.

Ram 4Gb

HDD 1TB.


Viszont itt a gond az,hogy a régi Windowsok új 1éves laptopokon nem nagyon indulnak el. Pl: Windows 7 ezen a gépen nem indul már el.

Állítólag új gépeken csak 10-es megy.

2018. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!