Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Beléptem egyik évfolyam társam facebookjába. Persze csak úgy tudtam ha megváltoztatom a jelszót. Na most ő nem hiszem hogy befog tudni lépni max ha telórol nem igényli a jelszó változtatást. Ha esetleg el megy a rendőrségre feljelenteni akkor megtalálhatnak e úgy is ha én mindezt anonim böngészőről tettem ?

2018. márc. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Es ha esze van, fel is jelent!
2018. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megütheted a bokádat. Meg is érdemelnéd!
2018. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg otthoni internetről csináltad ip spoofing nélkül hogy könnyen beazonosítható legyél.

Legalább annyi eszed volt hogy ne írj ki semmit vagy ne válaszolj senkinek? Mert az úgy minimum 2x akkora börtönbüntetést jelent.

Ha van eszed visszateszed a jelszót.

2018. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:

@#3: "Ha van eszed..."


Jaj, hogy lehet ilyen butaságot mondani! Ha volna esze, már ezt a kérdést sem kellett volna föltennie, nemde?

2018. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam/posztoltam semmit. Csak belenéztem az üzenetekbe.A régi jelszót nem tudom.
2018. márc. 15. 09:01
 6/8 tabaki ***** válasza:
A levéltitkot mindenesetre megsértetted, ami nem is olyan jelentéktelen akció -- az a kör ezzel ugyebár még nincs lefutva, hogy az így nyert információkkal elvileg milyen anyagi vagy erkölcsi károkat okozhatsz neki a későbbiekben. Ezért én el tudok képzelni egy forgatókönyvet is, hogy a FaceBook esetleg akkor is indíttat valami eljárást, ha az évfolyamtársadnak eszébe sem jut feljelentést tenni, csak náluk reklamál, amiért nem sikerül a belépés. A vélhetőleg nem túl kifinomult crackermunka nyilván nyomokat hagyott a naplóban, úgyhogy az én laikus véleményem szerint van okod a nyugtalanságra.
2018. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De telefonnal elméletileg tud kérni új jelszót/be tud lépni ellenőrző kóddal nem? Email címének a jelszavát sem változtattam meg .Mellesleg azt ki is találtam mert rohadt egyszerű volt.
2018. márc. 15. 20:33
 8/8 tabaki ***** válasza:
Na jó, valójában nem hiszem, hogy komolyabb következményei lennének, és szívből kívánom, hogy ne is legyenek. Mindazonáltal nincs értelme szemétkedni másokkal. Nem csak azért, mert a féltudásoddal előbb-utóbb mégiscsak rajtavesztesz, hanem, mert nem vagy szemét, oszt' annyi.
2018. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!