Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Windows 7 Professional...

Van egy Windows 7 Professional-om és szeretném fejleszteni egy MediaCreationTool nevezetű Microsoft programmal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát van egy Windows 7 Professional-om és szeretném fejleszteni Windows 10-re.Utána olvastam hogy elvileg egy 'MediaCreationTool' nevezetű programmal amit a Microsoft adott ki azzal lehetséges.Nekem a Win7-em az licenszes,ha én a Win7-ről ezzel a programmal felfejlesztem Win10-re akkor nekem lesz egy Win10-em ami licenszes?

2018. márc. 15. 15:38
 1/3 AntZ ***** válasza:
Már nem tudsz frissíteni windows 10-re. Először 2017 december 31. volt az utolsó határidő, de azt kitolták 2018 január 16.-ig. Tehetsz egy próbát, felteszed a w10 pro-t, és vagy elfogadja a w7 kulcsát, vagy nem.
2018. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem csak nem szeretnék elcseszni egy licenszes win7et
2018. márc. 16. 22:42
 3/3 AntZ ***** válasza:

Megvan a kulcs hozzá? Mert akkor annyiszor telepíted újra a windows 7-est, ahányszor akarod. Ha nincs akkor is ki tudod olvasni ezzel:

[link]

2018. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!