Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyton elugrik a touchpad,...

Folyton elugrik a touchpad, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy képzeljétek el, hogy mikor a touchpaddal akarom mozgatni a kurzort, elugrik a képernyő egyik sarkába, és onnan nem tudom sehova se húzni, csak a kábeles egeremmel. Megvagyok ugyan az egérrel, viszont mikor sorozatot nézek az ágyban, fekve, akkor nem szoktam magammal vinni az egeret, és nagyon rossz, ha közbe mondjuk jön értesítés, amit szeretnék megnézni, de ugye nem tudok a touchpaddal mit kezdeni.. tehetek valamit annak érdekében, hogy ez megjavuljon? Egyébként nem rég vettük a laptopot, szóval remélem csak elnyomtam valamit, és nem romlott el valami benne.
2018. márc. 17. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
telepítsd a touchpad driverét
2018. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

esküszöm semmit se csináltam, de a kérdés kiírását követő napon tökéletes volt, pedig már régóta tartott:D biztos megoldotta telepatikusan, aki látta a kérdést:D

köszi!

2018. márc. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!