Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell hogy működjön egy...

Hogy kell hogy működjön egy szünetmentes táp?

Figyelt kérdés
Vettem egy Centralion Aurora Vista 2200VA szünetmentes tápegységet. Az eladó azt mondta ez megfelelő lesz nekem, van egy számítógépem ami 1050 W teljesítményt vesz fel. Viszont mikor áramszünet volt a számítógép kikapcsolt. Nem az lenne a lényege hogy folyamatosan menjen? Miért kapcsol ki?

2018. márc. 25. 13:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

De, az a lényege. Talán nem a tápegységednek megfelelő UPS -t vettél.

[link]

2018. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a papírján az van írva hogy Modified Sine wave, ez elvileg jó kéne hogy legyen, akkor miért kapcsol ki mikor áramszünet van? Csak egy pillanatra kapcsol ki utána újra indul, de nem is szabadna kikapcsolnia, nem?
2018. márc. 25. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A manualja szerint 4-8 ms a transfer time. Az én 16 eFt-os kis izémnél meg 2-4 ms. lehet, hogy ez számít.
2018. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha érzékeny a táp és le is van terhelve akkor az a 4-8ms pont elég hogy lekapcsoljon
2018. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!