Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné egy kihatható érintő...

Megérné egy kihatható érintő kijelzős Lenovo vagy maradjak a jól bevált laptopnál?

Figyelt kérdés

Szóval nézegettem laptopokat 300 ezres kategóriában. Volt már előzőleg hasonló árú Dell laptopom, az eléggé haldoklik 2 év után.Volt Hp is, az majdnem 5 évig birta de nagyon sok gond volt vele. Nem szeretnék ilyenek alapján dönteni, mert lehet hogy mindkét előző eszköz szimplán nem rám volt szabva. A 300-as árkategória jelöltjei főleg lenovo és dell gépek, a macbook air 13 kizárva, mert engem személy szerint zavar a képernyő felbontása. (volt már dolgom 1440x900-as kijelzővel és a FullHD tartalmak mellet zavaróak), illetve nem vagyok oda az apple gépekért.

A Dellek közül van egy-két érdekes, de megakadt a szemem a lenovo yoga 720 szérián, aminek 330 a legalsóbb ára. Igaz kicsit gyengébbek hardveresen mint a hasonló árú gépek, és a szervizről sem hallottam jókat, de gondoltam megéri kipróbálni milyen élményt ad a kihajtható

érintős kijelző. Mivel főleg netezésre, és egyéb Word - power point készítésre használnám, ezért nem szükséges az erős gép. A Windows 10-el nekem nincs bajom, mint átlag felhasználó nekem nagyon tetszett. A hordozhatóság nem szempont, de ha mégis el kell vinnem, akkor ne legyen nehéz. Szóval eltekintve a sorozathibáktól és a rossz szerviztől, megérné-e egy ilyen gépet venni, vagy maradjak a sima laptopnál?



2018. márc. 30. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!