Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy emachibes E525-ös...

Van egy emachibes E525-ös laptopom. Windows nelkül. Linux lenne rajta, de az sincs. A telepitö cd megvan, de nem indul el a telepites. Küföldön vagyok, es meg sok idö mire haza megyek. Mit kellene tennem? Biosba ällitani valamit? Infok lentebb

Figyelt kérdés

Szoval meg van a telepitö cd,ezt is ugy hoztäk,mint a notit,igaz nem eredeti. mivel igazäbol en windowst szerettem vna, egy ismerösöm adott linket,honnan tudom letölteni:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

le is töltöttem,kibontottam,kiirtam cdre de igy se indul el semmi. mindigleäll mindig ott h :

The complete licence terms can be found in the root directory. Pleas type "less \GPL" and "less \COPYRIGHT" to view.

Linpus Linux LiveCD Edition v9.2 b090313av1

root@localhost\

ennyi...beirom a less Gpl-t,kijön egy hosszü licenses szöves de ennyi.

vmit a Biosba kellene ällitanom??de miit??

vki ezt irta emailbe:

vhol boot menü ott first/primer boot devicet átállítani cdre , menteni a változtatásokat,

előtte már be kell tenni a cdt,

és mikor újraindul be kéne bootolnia, tehát elindulni a telepítőnek automatikusan

Ha ez nem történik meg, akkor a köv problémák lehetnek: Biosban: Kikapcsolni a D2D Recovery-t

a SATA mód AHCI v SATARÓL IDE-re állítani....

de a boot menübe nincs olyan h first primer...viszont a D2D-t kikapcsoltam,Ide-modot ällitottam..de igy is ugyan az...nagyon nagyon köszi ha valaki segit



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 11. 12:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!