Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítsem Iphone 7-en az...

Frissítsem Iphone 7-en az IOS-t? (11.2.6)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti frissítettétek? Ha igen, mit tapasztaltatok? Nekem a legutóbbi frissítés óta, sokkal gyorsabban merül a telefonom. Csak Iphone 7-el rendelkezők véleményére lennék kíváncsi! Köszönöm

2018. márc. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7 Plus-om van és most frissítettem 11.3-ra. Én csak ajánlani tudom, qrva gyors lett, sehol egy döccenés (11.1 környékén beleraktak egy új képernyő feloldó animációt, ami nekem sokszor akadozott és végre javították azt is)
2018. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,

Köszönöm a válaszod! Az akkumulátorral kapcsolatban van valami észrevételed?

2018. márc. 30. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem marhajó az aksiidő ...ràadásul a Beállítások / Akkumulátor alá bekerült egy Akku állapota nevezetű menüpont, ami kiirja, hogy mekkora az aksi jelenlegi kapacitása, az új állapotához képest (illletve itt lehet kikapcsolni a telefon lassítást is vacak aksi esetén)
2018. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!