Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer széket ajánlotok?

Milyen gamer széket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sokat ülök gép előtt, szerintem nekem megérné végre lecserélni az olcsó irodai székem. Max 60k-t költenék rá és jó lenne ha a mérete is jó lenne mert szoktam filmet nézni és kényelmes lenne ha meg tudná támasztani a fejem. 180cm magas vagyok, lehet hogy még növök mert 18 éves vagyok de nem valószínű mert 2 éve egy centit se nőttem.

2018. márc. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik bútoráruházba nézz el, és próbáld végig a székeket. Mivel mindenkinek más a kényelmes, ezért most lehet ajánlanak valamit ami neked kényelmetlen. Ha nem szeretnél mellé lőni akkor ki kell próbálnod őket.

Számomra például a kifejezetten "gamer" székek kényelmetlenek voltak, helyette viszont találtam sokkal kényelmesebbet amit "csak" irodai székként adtak.

2018. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, körbenézek
2018. márc. 31. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

a "gamer" székek olcsó, műanyag székek, még irodba sem jók.

Keress inkább egy normális irodai, főnöki széket/fotelt. Kb ugyanannyiba kerül, viszont jó.

2018. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A DXRacer székeknél az anyaghasználat valóban nem a legjobb ezért gagyi hatást kelthet, és nem a legtartósabb. Az Akracing székeket ajánlom, azon belül pedig a textilbőrből készült darabokat. A Vertagear-ről még jókat hallottam.
2018. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!