Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol a laptopom?

Miért laggol a laptopom?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen működött, de most ha megnyitom a fortniteot elkezd nagyon laggolni az egész gép nem csak a játék, és a lemez ilyenkor mindig 95% felett van a feladatkezelő szerint. Miért van ez és mit csináljak?

Láátam másoknál írtátok pl hogy a steam nagyon sokat fogyaszt, de már rég letöröltem. Eddig tökéletesen működött csak 1 napja kezdte.

Acer Espire E15

incore i7

NVIDIA GeForce 840M, 2 gb dedicated vrammal

8 gb memória



2018. ápr. 3. 17:25
 1/5 szántóvető ***** válasza:
valószínű vírus dolgoztatja a géped.küldd rá a malwarebytest.milyen védelmet használsz?a win 10 nem frissült véletlenül?az is be tud kavarni néha.
2018. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem bírja frissíteni a windowst valamiért, de nem vettem észre. A vírusirtókban nem vagyok jártas, ezt általában a windows csinálja, mert mikor utánanéztem az összes fizetős. A frissítésnél elvleg mindig letölti, mert végigmegy 100%ig csak azután ír ki hibakódot
2018. ápr. 3. 17:49
 3/5 A kérdező kommentje:
A malwarebytes nem talált semmit egyébként
2018. ápr. 3. 17:55
 4/5 szántóvető ***** válasza:
mármint win update sikertelen?akkor nyisd meg a hibaelhárítást és próbáld javítani a hibát.a feladatkezelőben is szétnézhetnél,hátha találsz valamit.
2018. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár ott tartok, hogy youtuberol lenéztem csomo dolgot, mindent megcsinaltam de meg mindig rossz. Már sikerült frissíteni, de amint belépek a játékba a lemez használat 99 és 100%ra ugrik fel. Csak azt nem értem hogy hogy lehet ez, ha csak 1 hónapos és eddig hibátlanul futott...
2018. ápr. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!