Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo Thinkcentre A51+Minecraft?

NarancsCraft kérdése:

Lenovo Thinkcentre A51+Minecraft?

Figyelt kérdés
Szóval Van egy Lenovo Thincentre A51-em Windows 7 fut rajta (de XPvel is volt próbálva) és ezen a gépen szeretnék Minecraftot Futtatni van rajta Java de semmilyen Kliensel nem enged játszni azt írja hogy régi a video driver.Frissítettem de semmi változás.

2018. ápr. 3. 19:29
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Az bukó. Akkor ideje venni egy támogatott videokártyát bele.

Bár mondjuk akkor se lesz valami ász, lévén ez egy Pentium 4 alapú gép, lassan a szeméttelepeken jobb gépek vannak kidobálva.

2018. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom de már őt is onnan hoztam, felturbóztam egy gyorsabb celeronnal és ezt szeretném oda adni az eggyik barátomnak hogy segítsen építeni a szerveremet.
2018. ápr. 3. 19:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha valaki tud olyan helyet ahova bemehetnék és ott lehet válogatni külnböző gépkből az írjon.
2018. ápr. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!