Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az éjjel nappal budapest...

Az éjjel nappal budapest szereplőinek mi a neve?

Figyelt kérdés
(Ivett,Aysha) ... !

#szereplő #Éjjel nappal budaepst
2018. ápr. 5. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Agyalá Gyula, Idió Tamás, Kur Vanda, Baro Máté, Riban Cecilia, stb... ki nézi ezt a szennyet?
2018. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tabaki ***** válasza:
Sajna, nem vagyok hivatásos informatikus, a számítástechnikának ez a területe fehér folt a számomra.
2018. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol Tabaki? Ha el tudná találni a kategóriát akkor a google-t is megtalálná...
2018. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első felhasználó!!! Nem azt kérdeztem , h te neked mi a véleményed ,nem kell itt káromkodni, hanem , h mi a nevük , semelyik nem barom , k. ribi, meg stb... , lécci normálisan..
2018. ápr. 12. 19:02
 5/9 A kérdező kommentje:
V.ki tudja az igazi nevüket????
2018. ápr. 12. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
És ez mitől számítástechnika??????
2018. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem is érdekel, egy rakás izmos szerencsétlen hőzöng, meg néhány csaj nyekereg benne, erről szól az egész. Onnan tudom,hogy vétkeztem,egyszer-kétszer belenéztem, de esküszöm csak pár percre. Ennyi idő elég is volt ahhoz,hogy rájöjjek,ez nem műsor, ez egy népbutító szenny.
2018. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

Félretéve, hogy éppenséggel érthető, ha nem akarják nagydobra verni, és még a bűnözőknek is vannak személyiségi jogaik: Nem érzed frivolnak, hogy álnéven firtatod bárkinek a személyazonosságát?

Nehogy ezek után magadba szállj, és bemutatkozz, mert

1. fogalmam sincs, mi a nevük,

2. ha valami csuda folytán tudnám, akkor sem árulnám el, mert nem akarják,

3. ennek a rovatnak egészen más a célközönsége, ezért igen valószínű, hogy a kollégákat is hidegen hagyja a kérdés,

4. a világ telis-tele van felderítésre váró izgalmas rejtélyekkel, hadd ne tudjuk meg soha, ki az, aki a legérdektelenebb és legfölöslegesebb ismeret kifürkészésére pocsékolja a drága fiatalságát.

2018. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aysha: Nacsa Zora
2018. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!