Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert ker most xbox linve goldot?

Miert ker most xbox linve goldot?

Figyelt kérdés
Megvettem a Rainbow six-et One-ra. Megprobaltam a multit (5v5) es elinditotta. Jatszottam vele par honapot majd felre raktam, majd ujra huztam a gepet, ujra telepitettem a jatekot, persze a mentesek elvesztek es amit furcsalok hogy nem tudok multizni, live goldot ker. Eddig miert nem kert es most miert ker?

2018. ápr. 5. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekelne, hogy Gold tagság nélkül hogyan játszottál hónapokig multiplayer módban, ez ugyanis a tudomány jelenlegi állása mellett lehetetlen. Az accountod aktiválása után egy hónap jár ingyen, aztán annyi-amíg nem fizetsz be újra, nem tudsz multizni.


Hogy lehet egy Xboxot "ujra huzni"? Ez is érdekelne.


A mentéseid nem vesztek el, az Xbox accountodhoz vannak kötve, és automatikusan mentődnek a felhőtárhelyre is, amíg van internetkapcsolat. Ha veszel egy vadonatúj Xbox One-t, és bejelentkezel az accountodba, a játék első indításakor felajánlja a gép, hogy szinkronizálhatod a felhőmentést a játékoddal.

2018. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor valami nalam nagyon nem stimmel. Nagyjabol ket es fel honapig jatszottam gold nelkul, osszesen volt game passom ami nem ehez kapcsolodik. Ami pedig az ujra huzast illeti. En is furcsaltam. Osszes jatekbeli mentesem eltunt, pedig ugyan azzal az emaillel jelentkeztem be.
2018. ápr. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!