Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Audió CD írás? Bővebben lent.

Audió CD írás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Audio CD t akartam írni laptoppal ( lenovo g50) XP burner cdiróval

Egy mp3formátumú mixet daraboltam fel MP3 cutter segítségével és a számok közti szünet nélkül írtam meg. ( így ugye nem egybe van az 1 órás mit, hanem lehet váltogatni a számok között, sajnos a kocsiba egy régi fejegység van és most nem tudom lecserélni USB-s re vagy újabbra, nembeszélve arról hogy nagyon jól szól.) Nagyon szépen sikerült a dolog csak egy a baj, az utolsó számot mindig ismételi. Gondoltam a fejegység régi és ezért csinálja, de asztali CD játszó és bátyám kocsijába a DVD fejegység is ugyanígy csinálja. Mi lehet a probléma? Kipróbáltam újraírhatóval többször de ugyanez a helyzet. Valaki tipp?



2018. ápr. 7. 09:18
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Még sosem találkoztam hasonlóval. Én inkább az írószoftvert cserélgetném a lemezek helyett. Ajánlom az Ashampoo -t.
2018. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok kipróbálom
2018. ápr. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!