Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudok a legolcsóbban...

Honnan tudok a legolcsóbban eredeti dobozos windows 10-et venni?

Figyelt kérdés
Dobozos :bármikor újra tudom telepíteni a gépem még akkor is ha egy alkatrész (pl.alaplap,HDD)ki lessz cserélve.
2018. ápr. 8. 00:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
32%
Torrentről, pl. De az biztonságtalan, nekem meghívóm van hozzá, de szerintem annyira nem fontos az a Win10 sokszor okozhat csalódásokat, tehát ha 7/8-d van, akkor ne aggódj, és csak azért hogy "másnak is az van" azért ne vedd meg.
2018. ápr. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 P.O.C. ***** válasza:

Pl. innen: [link] (Retail Version)


Ha viszont ragaszkodsz a dobozhoz telepítőhöz, meg magyarországi beszerzéshez, akkor bele kell nyúlni a zsebbe. Minimum egy teljes PC konfig ára lesz. És nem lesznek nagy különégek a boltok között. Javaslom az árukereső oldalakat.

2018. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: Én nemrég vettem 34.990 Ft-ért pendrive-os eredeti magyar Windows 10 Home-ot. Milyen konfiguráció jön ki ennyiből?
2018. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 P.O.C. ***** válasza:
#3: Ha dobozos licenc, az jó árnak számít. Mikor legutoljára néztem 50 ezer volt a Home dobozos (most is kb 42 ezer az átlag). Annyiból azért lehet venni egy alap irodai konfigot. Nem mint ha 35 ből nem, csak használtat. :)
2018. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A válaszokat nem értem én azt tettem fel hogy hol lehet a legolcsóbban windows 10-et venni nem azt hogy meg éri-e..........
2018. ápr. 8. 12:52
 6/12 A kérdező kommentje:
És persze olyat amit többször is tudok használni vagyis ha cserélek alaplapot mert elromlik ugyanúgy használhatom.
2018. ápr. 8. 12:55
 7/12 P.O.C. ***** válasza:

"A válaszokat nem értem én azt tettem fel hogy hol lehet a legolcsóbban windows 10-et venni nem azt hogy meg éri-e.........."


Tudod hogy működik egy link, ugye?!

2018. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Ha tudná, hogy működik a Google, nem tette volna fel ezt a kérdést.
2018. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 7 És rá beraksz egy külföldi weboldalt hiába dobozosan akarom megszerezni.... Gratulálok !


# 8 Mert ugye az átlagos google használat megold mindent.... Neked is gratulálok!


De a kérdésemre egyíkőtők se tudott érdemleges választ adni.

2018. ápr. 8. 13:30
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
74%

Bírom már az ilyen kérdezőket!


Szerinted mi honnan a gránátból szerezzünk neked olcsó árakat? Úgy hogy használjuk azt a rohadt keresőt, amire te lusta vagy! Vagy arra vársz hogy valami direkt marketinges pont megtalálja a kérdésed és exkluzív ajánlatot tesz neked? Mert akkor meg itt fogsz megöregedni.


És hol írtad, hogy neked dobozba kell telepítő lemezzel?? A "dobozos" érthető licenc típusra is! És én pont azt linkeltem neked, ráadásul a legolcsóbb legális forrást! Külföldi oldalról, amit szintén nem zártál ki a kérdésben!


Szóval inkább neked "gratulálok"!

2018. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!