Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Klón videókártyát vettem. Mi...

Zoli.95 kérdése:

Klón videókártyát vettem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Jófogáson vettem postai utánvéttel. A jófogásról törölte magát, elérhetőség nincs csak valószínüleg egy kamu cím. A kártya a képen is így nézett ki, de gigabyte márka néven árulta. 45 ezret fizettem érte. Nem nagyon értek a számítástechnikához ezért vettem meg, ilyen kamu kártyákról nem is halottam.

2018. ápr. 9. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

45e pont az 50e hatar alatt van (nyilvan nem veletlenul), azaz nem fogjak buncselekmenykent kezelni, leginkabb senki se fog vele foglalkozni.


Amit nem ertek a sztoriban:

- miert fizettel elore?

- miert veszel ineterneten hasznalt holmit, ha nem ertesz hozza?

- hogy' az istenbe' sikerult olyasvalakinek fizetni, akirol semmit nem tudsz, nem ellenorizted a cimet, elerhetosegeit, telefonszamat, semmit?


Tanulopenz, ennyi. Azt a penzt mar elbuktad, hasznald a kartyad ha tudod, vagy vidd el a hulladekudvarba, ha nem hasznalhato.

2018. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos naív voltam... Ha tudom a számlaszámát az segít valamit?
2018. ápr. 9. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan, konnyebb feljelentest tenni, hiszen a szamlaszam alapjan a rendorseg azonnal megtalalja a szamlatulajdonost, rajta keresztul meg jo esellyel a csalot. Hogy te mikor jutsz penzedhez? Na az egy masik kerdes...
2018. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add el te is kamukent😅 Én ezt tenném egy Thor bongeszovel
2018. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Kicsit sem járhatnál pórul annyi tapasztalattal, hogy még a nevét se tudod leírni :D
2018. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!