Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ΜTorrent-nél hogy tudom...

ΜTorrent-nél hogy tudom elkerülni a hash hibákat?

Figyelt kérdés

µTorrent 2.2.1-et használok a reklámmentesség miatt.

Az a problémám hogy akármikor letöltök nCore-ról valamit a kárbaveszett résznél ott van hogy 30kb valamikor 8MB és 1 hash hiba.

Diginet 100-am van.

Próbáltam a legújabb µTorrent-el is az is ugyan ezt produkálta. Van valami megoldás?


2018. ápr. 10. 09:40
 1/2 A kérdező kommentje:
µ helyett M betűt rakott autómatikusan a kérdés kiírása után.
2018. ápr. 10. 09:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod elkerülni. Hash hiba akkor keletkezik ha van olyan seeder a bolyban, aki hibás adatot/szeletet forgalmaz. Ezt a kliens eldobja és lekéri mástól a hibátlan verziót, de megjegyzi statisztikai adatként hogy amúgy volt X mennyiségű hibás adat.


Ebből problémád csak akkor van, ha senkinél nincs meg a hibátlan szelet és nem tud a letöltés befejeződni senkinél, a torrent bedugul. Ilyen egyrészt elenyészően ritkán történik, másrészt az ilyen torrentet nuke-olni szokták és felteszik újra a hibátlan verziót amit letölthetsz.

2018. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!