Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SD kártyáról hogy tudok...

SD kártyáról hogy tudok törölt adatot visszanyerni?

Figyelt kérdés
Van egy programom a get back data de azzal nem sikerült, pedig korábban használtam sikeresen csak nem sd kártáyhoz hanem vinyóhoz.

2018. ápr. 12. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
get data back külön van ntfs-re (vinyóhoz) és fat-re (sd-hez)
2018. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen sőt van egy simple is. egyikkel sem talál semmit
2018. ápr. 12. 23:20
 3/6 A kérdező kommentje:
akár melyikkel próbálom megtalálja az sd kártyát mint meghajtó aztán vagy 40 percig keres rendszer filokat és végül kiírja hogy nem talál ntfs vagy fats rendszer filokat és vége. az 1tb-os vinyónál meg 1 perc alatt megtalálta a törölt fileokat.
2018. ápr. 12. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Merevlemez esetén a törölt fájlok a helyükön maradnak, üres és írható tárhelyként megjelölve. Amíg nem történt felülírás, visszaállítható minden, még a teljes törölt partíció is. Az SD kártyáról azonnal törlődik minden, nehéz bármit hibamentesen visszaállítani.
2018. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
SD kártyához nekem a recuva jobban működött.
2018. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a recuva működött, habár nagyon keveset tudtam vissza szedni, de a semminél több. Esetleg azt nem tudod, hogy telefonról mivel lehet, mert a recuva a telefont nem látta.
2018. ápr. 25. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!