Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az baj ha egy 3 éves laptopon...

Az baj ha egy 3 éves laptopon az operációs rendszer még soha nem volt újratelepitve?

Figyelt kérdés
Eredeti operációs rendszert megvettem a laptopal együtt. Es fizikai telepítőt nem kaptam szóval meg soha nem volt ujratelepitve. A win 10 ben van olyan lehetőség hogy ujratelepitse az operációs rendszert de hiába utasítom a gépet hogy tegye meg nem csinálja, de meg csak nem is ir ki semmit. Neha szarakszik a gép de most felfrissült lehet majd jobb lesz olykor belassul. Szerintetek hülyeség lenne csinálni egy nem eredeti win 10 telepítőt es azzal ujrarakni az egészet?? Mert igy kidobom az eredeti op rendszert az ablakon, hülye lennek ha ezt egyszer megcsinálnám??

2018. ápr. 15. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs probléma az oprendszerrel akkor felesleges vele foglalkozni és ahogy látom nem nagyon értesz hozzá, így újratelepítéskor kellene egy hozzáértő a sok progi driver feltelepítéséhez. Nem tudom mit értesz nem eredeti win10 telepítőn. A microsoft oldalán fent van az eredeti, leszeded, kiírod és telepíted. Ehhez szoktak aktivátort szerezni és már aktiválva is van az oprendszer. Neked eredeti oprendszered van, így ha a microsoft oldaláról szerzed be és telepíted fel akkor az ismét eredeti lesz mert automatikusan aktiválja a géped azonosítója alapján. Ha jól tudom...
2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, am tudok drivereket telepíteni nem egy nagy kaland, de akkor nekem a microsoft oldaláról célszerű leszednem ezek szerint.
2018. ápr. 15. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Az egyik laptopomom 22 éve volt feltelepítve az oprendszer.

M$ DOS 6.22 felturbózva win 3.11-el.

2018. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, a 20 éves oprendszer még nem volt tele szeméttel egy év alatt, semmi faxni, ott nincs mi elromoljon :)
2018. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Novemberben lesz öt éves ez a Windows7. Semmi baja sincs, igaz, rendszeres a karbantartása.
2018. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!