Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha újratelepítem az op rendsze...

Ha újratelepítem az op rendszert maradhat vírus a gépemen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi baja a gépemnek, kb 2 napja letöröltem 1 GB-nyi adatot, most azt írja ki megint nincs hely a gépen. Lehet hogy vírus? (ESET NOD32 Antivirust használok)

2018. ápr. 8. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
A törlést követőn semmit nem töltöttem le.
2018. ápr. 8. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
1 GB egy rendszerpartíción igen kevés. Mekkora a "C"-d?
2018. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ideiglenes fájlok maradtak meg? Milyen operációs rendszered van? Nekem pl Windows 10 többtíz gigabite mennyiségű ideiglenes fájlokat meg hasonló sz..ságokat képes felhalmozni... kezdésnek Keresd meg a ''temp'' könyvtárat, és törölj minden bennelévő fájlt és könyvtárat. Ezek azok az ideiglenes fájlok, amik valami oknál fogva mégis tartósan megmaradtak, de már teljesen feleslegesek.
2018. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
92 gb-os laptop. És ki is írja hogy van 1 gb szabad hely, aztán meg hogy tele a lemez.
2018. ápr. 8. 20:46
 5/6 A kérdező kommentje:
És Windows 8-asom van
2018. ápr. 8. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megtelik nem feltétlenül vírus.


Ő is így járt. Próbálj ez alapján elindulni...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2018. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!