Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem romokban van, de nem...

A gépem romokban van, de nem akarom újratenni a Windows-t. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mióta frissítettem pár drivert, a gépem az összeomlás szélére került. Visszaállítottam a rendszert egy korábbi állapotába, de még így se tudok belépni még a Sajátgépbe (Számítógépbe) se. Nem akarom újratenni a Windows-t, mert már rengeteg dolog van a rendszer partíciójára feltelepítve, amibe persze nem tudok belépni. Viszont csökkentett módban megy simán a gép (töröltem az induló folyamatok közül a vírusirtón kívül mindent, az Asztalon is rendet tettem, ugyanúgy áll még így is minden...)
2010. jún. 13. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legsimább, hogy lemented a dolgokat, és gyalulod az egészet. Csökkentett módban megy minden, akkor a mentés is megy.
2010. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Asztalon tarts rendet (nem mindig könnyű) és legalább két havonta mentsd le a dolgaidat, írd ki CD-re. Csökkentett módban le lehet menteni, de ne sokat kísérletezz, minél előbb.
2010. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, de valami más megoldás nem lenne lehetséges?
2010. jún. 13. 10:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Az asztalon rend van jelenleg.
2010. jún. 13. 10:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Drivert hogy frissítetted? Az előzőt törölni kell, újraindítani a rendszert, és csak azután feltenni a frissebbet. Ez a biztos. Ha így csináltad, akkor érdekes driverei vannak a gépnek. :)

Vezérlőpultban a Programok telepítése és törlésénél próbáld meg törölni a feltett drivereket, és nézd meg újraindítás után javul-e a helyzet.

2010. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyat próbálj még meg, hogy a start menübe beírod, hogy "msconfig" és az automatikus indításnál kiszedsz mindent, jóformán csak a windózt hagyod meg, valamint a szolgáltatások fülön is leállítasz mindent ami nem májkroszoft. Esetleg ez segíthet valamit.
2010. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem így csináltam. Rákerestem az AMD honlapján az én fajtámra, és leszedtem. Utánna lefuttattam a Driver Scanner 2010-et, és azokat is leszedtem (előző op. rendszeremnél semmi gond nem volt, pedig pont így csináltam ott is)
2010. jún. 13. 11:09
 8/13 A kérdező kommentje:
11:08: Megcsináltam már...ugyanolyan maradt az egész :S
2010. jún. 13. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen driver keresőkben nem szabad teljesen megbízni. Nem szükséges mindent frissíteni, videókártyára pár havonta rákeresel, és kész. Meg leszeded az alaplaphoz szükséges drivert a gyártó oldaláról, ha a Windows nem ismerné fel pl. az integrált hangkártyát, stb.
2010. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de a múltkor minden ment simán :S
2010. jún. 13. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!