Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem romokban van, de nem...

A gépem romokban van, de nem akarom újratenni a Windows-t. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mióta frissítettem pár drivert, a gépem az összeomlás szélére került. Visszaállítottam a rendszert egy korábbi állapotába, de még így se tudok belépni még a Sajátgépbe (Számítógépbe) se. Nem akarom újratenni a Windows-t, mert már rengeteg dolog van a rendszer partíciójára feltelepítve, amibe persze nem tudok belépni. Viszont csökkentett módban megy simán a gép (töröltem az induló folyamatok közül a vírusirtón kívül mindent, az Asztalon is rendet tettem, ugyanúgy áll még így is minden...)
2010. jún. 13. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Figyelj...már meg ne haragudj, de hiába sápítozol, hogy mi volt régen, meg máskor. Most ez van és kész. Egy megoldás van (mivel valami széjjelcseszte a gépet, pontosabban a rendszert), hogy szépen lementesz mindent ami fontos, és újrateszed a rendszert. Ezt lehet nagy pendrive-ra, lemezre, másik vinyóra, vagy ebből a vinyóból lecsípett másik partícióra.
2010. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, csak kíváncsi lettem volna, hogy létezik-e másik megoldás...
2010. jún. 13. 14:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk, hogy mi verte szét az oprendszert, akkor lehet, hogy lenne más megoldás, de így ennyit lehet mondani.
2010. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!