Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az normális ha a laptop...

Az normális ha a laptop nagyon forrósodik?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo IdeaPad 510-esem benne egy integrált VGA és egy NVIDIA, viszont ha egy játékot elindítok nagyon elkezd forrósodni a laptop egyik része (gondolom ahol van GPU) és kicsit aggódom miatta, hogy ennek ennyire forrónak kell-e lennie. Egyébként használok a laptop alatt külön ventillátoros hűtést.

2018. ápr. 23. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is forró, a laptopok ilyenek. Mások mondták nekem, hogy nincs vele probléma.
2018. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyilok91 ***** válasza:
Tessék venni mellé hütőt [link]
2018. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen normális. Régebben olvastam itt hozzáértőktől, hogy a laptopokat több hetes, folyamatos használatra tervezték, pár óra alatt elérik az üzemi hőmérsékletet, és utána bármeddig be lehet kapcsolva hagyni.

Biztos, hogy nem lesz baj, hiszen nincs a legtöbb noname laptopnak alulméretezve a hűtése, nyugodtan el lehet akár még a szellőzőket is takarni..... Nem gyullad fel miatta a ház, vagy posszan le az akku a túlhevüléstől, de nem is olvad bele a ház alja az asztal lapjára....


Most komolyan:


A ventillátoros hűtés csak akkor ér valamit, ha a gép alján a ventillátoroknál van az alsó szellőzőnyílások kialakítva.... De ehhez is hülye vagyok, inkább nem szólok....

2018. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ahogy olvasgattam fórumokat úgy tűnik hogy tényleg nem lesz baja, egyébként a másodiknak mondanám, hogy az utolsó mondatomat olvassa el mégegyszer, mert van külső hűtőm, de szerintem az is csak arra jó, hogy járjon a levegő a laptop alatt
2018. ápr. 24. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használtam már laptop hűtőt, elég sok ventillátor volt rajta, fújta rendesen, és 1-2 fokkal lett hűvösebb a laptop.
2018. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!