Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IT témában prezentáció ötletek?

IT témában prezentáció ötletek?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ötletem, hogy miről készítsek prezentációt. Az egyetlen kikötés, hogy IT témában legyen elkészítve.

#prezentáció #IT #lézeresfejestintasugarasmargarétafejeshőpapírosmechanikusmátrixnyomtató
2018. ápr. 23. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én például a Vlog, Blog és Podcast-ról csináltam anno. Mindegyiket egyesével elmagyaráztam, hogy mi micsoda, hogy néz ki, mutattam pár példát, és azt is leírtam, hogy hogyan lehet őket csinálni. (Például a Vlog-nál, kell egy minimum 720p HD kamera, egy jobb mikrofon, videó szerkesztő progi, hova és hogyan töltsd fel, általában miről szokott szólni stb.)


Bár attól is függ, hogy mennyi időd van előadni. Nekem például 5 perc volt, amibe épphogy belefértem.

Meg igazából ez egy nagyon egyszerű téma, szóval miért ne.

2018. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik legújabb, legmeghatározóbb ágazat a világon, nem a témával van probléma. Ha spoonfeedinget akarsz, sajnos azt kell mondjam, jó helyre jöttél, de többet profitálnál rajta, ha te magad találnál ki valamit.
2018. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!