Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell megnyitni ezt az...

Hogy kell megnyitni ezt az modell file-t?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy animációs modellt ,de a mappában van 2 mappa egy "materials" és egy "models" nevű mappa, a 2 mappán belül pedig vannak materials-ba: VMT, VTF models-be: VVD, MDL, PHY, MVD fileok vegyesen.


Sokféleképpen próbáltam rákeresni a megoldásra de még mindig fogalmam sincs hogy kéne megnyitnom. Tudna valaki segíteni?



2018. ápr. 23. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz hozzá eszközöket is.

[link]

2018. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Privire: Bocsi, a linket segítségnek szántam, mert gondoltam te tudni fogod, pontosan mire van szükséged. Én nem foglalkoztam a témával, de első körben itt kezdenék keresgélni. Ahogy látom, függvénykönyvtárak és egyéb programozási eszközök, leírások vannak az oldalon.


Illetve azt sem tudni, hogy mit értesz "megnyitás" alatt.

2018. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megnyitás alatt azt értem hogy van benne egy modell file amit szeretnék egy arra alkalmas programmal kezelni (mozgatni).

Eddig kb a C4D-n belüli animálás a max tudásom e téren abba csak rig fileokat kellett beilleszteni ez viszont kicsit bonyolultabb.

2018. máj. 6. 11:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Source Filmmaker kell hozzá
2018. máj. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!