Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hálózatból hogy kell ezeket...

Hálózatból hogy kell ezeket megcsinálni? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

[link]

Valamint úgy általában a DHCP-ről,a RIP routing-ról és a Telnet-ről mit kell tudni elméletben?


2018. ápr. 24. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

IP cím? Network ID? Host ID mond valamit? CIDR? Ezek annyira alapvető fogalmak, és annyira meghaladják ennek az oldalnak a lehetőségeit. Szerintem keress egy alapfokú TCP/IP tankönyvet és amíg nem érted mi az IP cím addig ne erőlködj ilyennel.

[link]

[link]

Kicsit bővebben:

[link]

[link]

2018. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A hálózat tanárunk a LEGROSSZABB. Konkrétan még ő is csak tanulja a dolgot mert most kezdte és amúgy sem tud rendesen magyarázni,még a legokosabbak sem értik.. Be van morfiumozva a manus és néha még ő sem tudja mit beszél.

Tehát kb. semmit nem tudunk és értünk,hiába írod ezeket..Mindenki puskázásból él túl. Egy délután alatt meg nem tudom megtanulni

Szóval valahogy csak a megoldást kérem,hogy egy 3-4-esre tudjam ezt megírni különben megbuktat..

2018. ápr. 24. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ezek totál alapfogalmak, és ehhez tanár sem nagyon kell. Elolvasod amit linkeltem fogod tudni magadtól is. Az, hogy lusta vagy olvasni és a tanárt szidod az Téged minősít nem is kicsit. Bármelyik TCP/IP tankönyv ezzel kezdi. Kb. 5 oldalt kéne elolvass hozzá. De egyszerűbb itt sírni mint esetleg googlezni, vagy elővenni egy tankönyvet. Még magyarnyelven is van legalább egy tucat. A telnetet leszámítva az összes kérdésre ott a válasz azokban a hivatkozásokban amit küldtem. Csak meg kéne mozdulni. És ilyen tudással én is megbuktatnálak. Egyáltalán érdekel ez, vagy csak azért mentél ilyen szakirányra, hogy menőzzél?
2018. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azzal a kijelentéseddel (a tanárod ismerete nélkül) már így távolról is vitatkoznék: "Konkrétan még ő is csak tanulja a dolgot mert most kezdte és amúgy sem tud rendesen magyarázni,még a legokosabbak sem értik." Ha az elmúlt kb. 20 évben végzett bárhol akkor ezt tanulta mert ez az alapja az egész TCP/IP-nek és az internetnek. Ezt nem csak az infotanárok hanem mindenki akinek bármi köze van az internethez tanulja. És nagyjából ezzel kezdődik minden könyv. Túl sokat még lapozni se kell bennük, ahogy az előbb leírtam.
2018. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó persze mindig a diák a hibás,a tanár az szent

Még magyarul sem értem olykor mit olvasok,nem hogy angolul tanuljam meg..

A próbaérettségin 20-ból 3 ember kivételével mindenki 0 pontos hálózatot írt. Kell mondjak többet vagy még mindig én vagyok a köcsög az idióta?

2018. ápr. 24. 18:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy szedjél még légyszíves ilyen hülyeségeket,hogy menőzés miatt jelentkeztem..

A programozás miatt,nem emiatt

2018. ápr. 24. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

És áruld el nekem, hogy akarsz programozni ha ezt sem érted? De tényleg. Milyen suli ez?

Néhány magyar link ahol el tudsz indulni:

[link]

[link]


Tankönyved sincs? Mert azt viszont nem hiszem el.

2018. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvilágosodtál már?
2018. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!