Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntenétek?

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Üdv.

Van egy nagyon fos számítógépem (2gb ram meg valami szar processzor.)

Na ehelyett vennék egy ilyet:

G4560

GT 1030/vagy 1050 ha kifogok egyet jó árba.

8GB ram

És mivel szinte csak játékra használnám ezért beugrott az az ötlet is hogy mivan ha egy konzolt vennék?

Konzolból vagy PS4, vagy Xbox One S

Ti melyiket választanátok?(konzol vagy gép.)

A fent említett pc tudom nem a legerősebb és a feljebb említett konzolok se már maiak de talán a konzol jobb döntés lenne.

Valami tanácsot tudnátok adni?



2018. ápr. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

PS4 nem mai? Hisz a legújabb a PS-ek közül. Az, hogy van 4 Pro is, az nem tévesszen meg, mert a prcesszort megegyezik, a vidikari más, de az a 4K miatt, teljesítményben nincs nagy különbség (FHD-ban SEMMI).


Én konzolt vennék. Ugyanis az legalább 5-10 évre van, a PS4-nek még van minimum 3-5 éve a piacon, amíg szórják rá a játékokat. Sőt, talán a PS5 játékok lefele kompatibilisek lesznek egészen a sima PS4-ig. Az még hozzádob pár évet.


De ne a mi véleményünk alapján dönts. Mindjárt jön egy PC párti. Az alapján dönts, hogy haveroknak mi van. Hiába lesz konzolod ha multizni akarsz de mindenkinek gépe van. Ugyanez fordítva. Konzol mellett szól még, hogy sok az exclusive. Mint PS-re mint Boxra.


Ha érdekel a véleményem: 4K-ra PS4 Pro, FHD-ra 4 Slim.

2018. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

A konzolnak sem épp Isten, vannak hátrányai. Az egyik, hogy konkrétan minden sz@.rt meg kell venni hozzá, amivel csak játszani akarsz. Jó nevezzetek csúnya tolvaj ro.hadéknak, meg magyar mentalitásúnak. De aki G4560 ról meg GT1030 -ról beszél, nem hiszem hogy annyira felveti a pénz.

Persze ha tévedek, és nem gond a pénz. Vagy csóró vagy, de nincs nagy játék fogyasztásod, és megelégszel 2 havonta 1 játékkal is. Akkor tőlem mehet a konzol is.


A másik a játék élmény. Próbálkoztam én is konzollal, haver elutazott és kölcsön adta vagy 2 hónapra az övét.

Nagyon szar volt PC után, messze nem volt az a játékélmény. Még talán a szimulátor játékokkal el lehet vele pepecselni. De FPS, stratégia kész kínszenvedés.

2018. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Haveroknak leginkább gép van de nem nagyon használja senki.

Szeptemberben középiskola, gondolom lesznek ott is haverjaim, de előre azt nem tudom hogy mi lesz nekik.

Gondolom a fél osztálytársam tolni fogja a Cs:got, az meg ugye konzolon nincs. Szóval tényleg meggondolandó.

És félre értés ne legyen: Iskola tanulásra van tudom, de mi van akkor ha pl az ottani haverjaim majd jól ellesznek a mittudomén milyen multis játékokkal én meg ott fogok egyedül játszani a konzollal, de ugyan ez fordítva, lehet hogy mindenkinek konzol lesz és nekem egyedül pc(bár ennek kevesebb az esélye).

Ilyen szempontból talán jobb lenne a PC, mert több esélye van hogy az ottani embereknek is az lesz, bár kitudja.

2018. ápr. 24. 17:34
 4/7 A kérdező kommentje:

Minek vegyek 300k-s PC-t ha egyedül CS:GO-ra, Fortnite-ra kellene kb?

Ezen a pc-n pedig simán fix 60 fps lenne.

2018. ápr. 24. 17:38
 5/7 xKakashix ***** válasza:

hát cs:go-zni konzolon nem tudsz szóval ezzel meg is van válaszolva a kérdés :D

egyébként ps4-et az exkluzív játékok miatt érdemes megvenni, új God of War, Horizon Zero Dawn, The Last of Us, Uncharted és még sorolhatnám.. persze ezeket mind meg kell venni

2018. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vennél, vetetnél.
2018. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
akkor ne vegyél 300k-s Pc-t fortnite,csgo élvezhető minőségben élvezhető fps-sel elmegy 150bol is BŐVEN
2018. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!