Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem egy cipőt az iOffer...

Rendeltem egy cipőt az iOffer nevű oldalról, és a tegnapi volt a határidő, hogy megérkezzen! De nem érkezett meg a szállítási időn belül se most! Haveromnak időben megérkezett az enyém viszont nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A cipő szállítási ideje Márc 15-Ápr 24-ig volt!Kérlek aki rendelt innen vagy csak tisztában van a jogokkal írjon!

#rendelés #cipő #Air Force #iOffer #szállítási hiba
2018. ápr. 25. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Például írhatnál nekik, vagy felhívhatnád őket. Ne sértődj meg, de ugyanennyire erővel, amivel ezt a kérdést kiírtad, írhattál volna nekik is. Egyébként tracking number nincs?
2018. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van de már egy hete azt írja hpgy a repülőtéren van! :/
2018. ápr. 25. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Ott van a reptéren, idővel meg fog érkezni. Nyilván az iOffer sem tudja, hogy mikor fog ideérkezni, a kijelzett szállítási határidő csak megközelítőleg van megadva. Néhány napos késés miatt még nem kell aggódni. Figyeld a trackinget, napokon belül meg fog indulni a csomagod.
2018. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben én hiszek neked,köszi a választ remélem nem basztak át :)

Mert előre is utaltam...

2018. ápr. 25. 20:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt irja leaving parcel center Beinjing...ezt április 19én azóta ezen kívül semmi a nyomonkovetés...
2018. ápr. 26. 15:45
 6/6 anonim válasza:
Végül megjott?
2018. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!