Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fejhallgató vásárlás. De milyet?

Fejhallgató vásárlás. De milyet?

Figyelt kérdés
Szóval, nézegettem fejhallgatókat, nem kellene nekem A kategóriás, mert nem egy profi játékos vagyok és nem is akarok az lenni. Alapvetően játékhoz kéne, főleg 7.1, egész fülre illeszkedően és párnázott legyen. Én a Logitech G430-at néztem, mint alsókategória, esetleg tudnátok jobbat hasonló árban? 20.000-nél többet nem szánok rá mert annyira nincs rá szükségem, szóval két éve telós fülessel játszok, úgy is tökéletesen élvezhető, de vágyom most egy teljes fejhallgatóra.
2018. ápr. 25. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A 7.1 egy óriási parasztvakítás, egy normális sztereóval jobban járnál.
2018. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vevő vagyok a véleményekre csak akkor fejtsd ki kérlek :D

És ajánlhatsz is fejhallgatót ugyanis a kérdés arra vonatkozott

De köszönöm hogy válaszoltál

2018. ápr. 26. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
20 ezer alatt a Kingston HyperX Cloud Stinger messze a legjobb headset, egyszerűen nincs konkurense. Sztereó létére sokkal jobb a térhangzása, mint a sok kamu 5.1, 7.1-es fejhallgatónak.
2018. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Cloud Stinger mikrofonja is megbízható hosszútávon? Nem recsegős? Eddig telós fülest használtam és asztali mikrofont hát egyik sem csúcskategória volt szóval a füles sem volt jó hangzású az asztali mikrofon meg nagyon érzékeny volt.
2018. ápr. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!