Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Air szoftverfrissítés...

MacBook Air szoftverfrissítés probléma oka vagy megoldása?

Figyelt kérdés
A MacBook Air-emen frissítettem a legújabb szoftverre (macOS High Sierra 10.13.4) és azóta ha lecsukom a gépemet és újra felnyitom akármennyi idő után és használni szeretném bármire nem tudok megnyitni sem egy új lapot és addig semmit nem tudok vele csinálni, amíg mégegyszer le nem zárom és nem ajánlja fel hogy beírjam a belépési jelszavamat. Már próbáltam úgy is beállítani, hogy rögtön kérje a jelszót amikor felnyitom a gépet és utána kiállítottam, mert eredetileg sem volt beállítva, de így is minden alkalommal be kell újra írjam, különben használhatatlan. Van erre valami megoldás, hogy úgy tudjam használni, mint a szoftverfrissítés előtt?

2018. ápr. 30. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az opció nincs bepipálva a beállításokban, ezért nem értem miért kéri ígyis a jelszót. Be akartam kapcsolni aztán ki, de nem engedi bepipálni, pedig a lakat fel van oldva.
2018. máj. 6. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam így is, de nem működik. :(
2018. máj. 6. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakj ra windozt, azzal nincs ilyen gond!
2018. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!