Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a samsung...

Miért van az hogy a samsung galaxy s5 telefonom mindig új szoftverfrissítést ír pedig 6. 0.1 van rajta?

Figyelt kérdés
Lefrissítem es utána egyből kiírja hogy van új frissítés, de mindig 6.0.1 marad.

2017. ápr. 25. 18:19
 1/4 Trevor. ***** válasza:
100%
Mert csak biztonsági frissítést kap, nem szoftververzió frissítést.
2017. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a barátomnak ugyan ilyen telefonja van, még se jön rá frissítés.
2017. ápr. 25. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán barátod kikapcsolta / rootolt a telója. Egyik esetben sem kap OTA frissítést.
2017. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a "problémám" volt, a megoldás az volt hogy anmyit frissitettem hogy végül sikerült befejeznie (már nem írta ki hogy kell a frissítés). Amugy az egy dolog 6.01 meggvan, de maga a telefon a hibákat is kijavítsa.Szóval nemkell parázni,párszor frissitettem enis (de Nem egymas utan ) ak aksit megeszi.
2017. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!