Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Idegességemből földhözvágtam...

Idegességemből földhözvágtam a telefonomat és még garancia van rá. Kicserélik valahogy a telefont vagy megcsinálják a telefont ha én vissza vinném?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 21:19
 1/7 lali51 ***** válasza:
Igen, kicserélik vagy megjavítják a költségedre.
2018. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valószínűleg igen, de mond azt hogy meglöktek és kiesett a kezedből stb.
2018. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak nem a garancia terhére, azt ugyanis elvesztetted, amikor földhöz vágtad.
2018. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kaptál garanciapapírt, akkor azon leírva jól körül van határolva mi számít rendeltetésszerű használatnak. Ha látják, hogy rendeltetésszerűen használtad, de mégis hibás, akkor vállalják garanciálisan a terméket. Ha nem rendeltetésszerű használatból adódik a hiba forrása akkor is javítanak, csak mint említették, nem ingyen. Az, hogy földhöz vágtad a telódat több mint valószínű, hogy nem számít rendeltetésszerű használatnak.
2018. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... és még az sem számít annak ha meglöktek és kiesett a kezedből. Ennyiből naponta cserélhetne a gyártó százával telefonokat. Ez nem így működik. Buktad...
2018. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos kéne neked, nem garancia.
2018. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább jó drága volt? Mert akkor nagy bukta.
2018. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!